NBB district Delft
NBB district Delft
2022 Opfris cursus: Opening op 2-niveau en verdediging

Winter 2023 

Laatste aanmelding op '22-12-01 13:32 
Overzicht van deelnemers

Zitting Pijnacker - Woensdagmiddag, max. aantal = 24 
👇Nr.👇 SpelerPlaats
1   Jacques de Betue  Zoetermeer
2   Greet Borsje  Zoetermeer
3   Trees Broekhuisen  Pijnacker
4   Ria Buijs  Pijnacker
5   Caroline Buitenhek  Pijnacker
6   Lida Chaulet  Zoetermeer
7   Jet Dekker  Delft
8   Ria van Dijk  Zoetermeer
9   Ied Dijkman  Rijswijk zh
10   Astrid van de Graaf  Delft
11   Henk van Halen  Delft
12   Mieke Ham  Delft
13   Han Heijmans  Delft
14   Loes Hermans  Delft
15   Bram van der Kamp  Bergschenhoek
16   Gerrie de Koe  Delft
17   RenĂ© Labordus  Bergschenhoek
18   Ineke van den Nieuwenhuizen  Zoetermeer
19   Arend Pet  Zoetermeer
20   Ina van Rees  Pijnacker
21   Anneke Ribbelink  Pijnacker
22   Diny Stapel  Zoetermeer
23   Martine Weerd  Nootdorp
24   Carla Zwetsloot  Pijnacker
25   Ingrid de Bruin Vermeer  Pijnacker
26   Ger Daemen  Delft
27   Pauline Kalkman  Delft
28   Fred Kalkman  Delft
29   Leo Lamens  Berkel en rodenrijs
30   Lenie Langendonk  Zoetermeer
31   Heddy Lindeijer  Pijnacker
32   Robert Lloyd  Pijnacker
33   Corrie van Marrewijk  Pijnacker
34   Simone Renes  Pijnacker
35   Teresa Spruyt  Delft
36   Jaap van Staalduine  Pijnacker
37   Dick Takes  Zoetermeer
38   Anneke Takes  Zoetermeer
39   Margriet Tromp  Delft
40   Annet Windhorst  Delft

 Aan onderstreepte namen kunnen veilig e-mails gestuurd worden door er op te klikken!
Zitting Schiedam - Woensdagavond, max. aantal = 24 
👇Nr.👇 SpelerPlaats
1   Joke Bongers  Zoetermeer
2   Hans Bongers  Zoetermeer
3   Ans Bootsma  Berkel en rodenrijs
4   Bea van Els  Berkel en rodenrijs
5   Mario Fabbro  Schiedam
6   Petra Grinwis  Schiedam
7   Elly de Heer  Rotterdam
8   Emile de Heiden  Delft
9   Frits Huisman  Maassluis
10   Clara Konijnendijk  Rotterdam
11   Diny Labordus  Bergschenhoek
12   Aad van der Lubbe  Leidschendam
13   Conni van der Lubbe  Leidschendam
14   Rob Markestijn  Maassluis
15   Corry Meertens  Pernis rotterdam
16   Frits Offerhaus  Pernis rotterdam
17   Tonny Schoemaker  Rotterdam
18   Helene Sirag  Zoetermeer
19   Willem Sluyter  Rotterdam
20   Henk Twisk  Delft
21   Anke Verhaegh  Zoetermeer
22   Robert Wessel  Schiedam
23   Ank Wessel  Schiedam

 Onderstreepte namen kunnen veilig e-mails ontvangen! Anderen hebben een onbekende bondsnr!