NBB district Delft
1e Buskruit Viertallen Toernooi

Zaterdag 30 september 2017
Laatste aanmelding 74 van 74 op '17-09-28 10:13

  

Overzicht van deelnemers
Deelnemers aan het Hoofdtoernooi
Nr. TeamnaamSterkteCaptainSpeler-2NevenpaarSpeler-4PlaatsBetaald
1.  Voorlopig de beste 2D  Gerard van den Beukel  Marcel Hofman  Klaas Munneke  Mike Reuser  BergschenhoekJa
2.  PBCvier HK  Leo van Leeuwen  Roel Wilms  Pieter Hilferink  Marjan Smit  Berkel en rodenrijsJa
3.  PBCTwee 2D  Roland van Ommen  Arie Splinter  Koos van der Meer  Henk Werkman  RotterdamJa
4.  Voor Delft is het Bergen 1D  Kees Schipper  Henk den Boer  Joop Meijs  Albert Krijgsman  DelftJa
5.  Roger Bacons Dream Team HK  Sijke Hoekstra  Erik van der Nat  Toine Prangers  Jan van Namen  DelftJa
6.  gehaktmolen 1D  Bas van der Hoek  Iwan Doyer  Willem jan Maas  Hedwig van Glabbeek  DelftJa
7.  ODD 1 2D  Cor Lamain  Peer Relou  Ronald Schrier  Anne-Marie Visser  DelftJa
8.  Klarenbeek 2D  Hans Klarenbeek  Patrick Goor  Wim de Rooij  Petra Erne  UtrechtJa
9.  De Blokpuls HK  Pauline van Dijk  Joris van Gool  Ron Koel  Marijn Koel  SoestJa
10.  StepBridge 2D  Marlou Duijvestijn  Pim Vaders  Anton van Uitert  Epko Steinmetz  TilburgJa
11.  SATISFACTION 2D  Boelie Hooites  John Schalen  Peter Versteegh  Sjoerd Zandvoort  ZoetermeerJa
12.  De Sleutels 2D  Raymond van Dortmond  Leendert Paape  Jan de Goede  Coen Teerink  HaarlemJa
13.  Sassem Troef HK  Hans Hiel  Marianna Hiel  Marcel Lamboo  Jan van Diepen  VoorhoutJa
14.  3 kerels en een pinguin MK  Paul van Raaij  Frank Visser  Gerbrand Hop  Dennis Stuurman  HoofddorpJa
15.  HEVIVA 2D  Arend Schoenmaker  Michiel Beukers  Martin vd Starre  Marijn Huber  Den haagJa
16.  Schiedam HK  Jan-Willem van Diepen  Aad Broeren  Jan Willem Engelsman  Peter Seij  SchiedamJa
17.  FRIS 1D  Betty Speelman  Marjolein Debets  Laura Dekkers  Yvon Fris  AmsterdamJa
18.  Berkel & Zn 2D  Ronald Vedder  Cristian Raducanu  Rob Jagroop  Anneke van der Meer  Berkel en rodenrijsJa
19.  Ruit3 HK  hiske gerbrandy  hannie van dijk  Arthur Habbema  peter eskens  AmsterdamJa
20.  Pakezeltje 1D  Jan van Cleeff  Marina Witvliet  Renée Verdegaal  Mark Thiele  Den haagJa
21.  De Degradanten HK  Berend Moltmaker  Ad Cosijn  Maarten de Groot  Han Hoogeveen  Berkel en rodenrijsJa
22.  Linda 1D  Mark Bakker  Heike Leijnse  Linda Molle  Marco ter Laare  LeiderdorpJa
23.  Vliegende start 2D  Peter Hoogweg  Leontien Hoogweg-Spek  Rosalind Hengeveld  Mieneke Vliegenthart  LeidschendamJa
24.  Het Witte Huis MK  Ton Bakkeren  Frank Bakkeren  Tom van Overbeeke  Maarten Schollaardt  OisterwijkJa
25.  Team Kaptein 1D  Henk van Ekelenburg  Jan Kaptein  Wieger Stapel  Jan Bourquin  DeldenJa
26.  Voorgeest HK  Mariska Bezemer  Ron Heinsman  Nicole Meuleman  Jan Biesheuvel  OegstgeestJa
27.  Tempo HK  Wiria van Gent  Truus van den Ende  Pieter Prinsen  Piet van der Wijst  NijmegenJa
28.  Proostje HK  Martin van Leeuwen  Hans Nijssen  Janny de Boer  Ilona Smeets  SchiedamJa
29.  Kuierlatten 2D  Herman Post  Edwin Stoel  Ig Nieuwenhuis  Sytze Sietsma  LopikerkapelJa
30.  Het Witte Huis 2.5 MK  Meike Wortel  Jacco Hop  Han Peters  Leon Jacobs  AmsterdamJa
31.  worm 1D  jan worm  jan de ruiter  kees de ruiter  wouter floris  OosterbeekJa
32.  Japie Coke 1D  Conny ten Cate  Jan ten Cate  Kees Bakker  Pieternel Boone  LunterenJa
33.  Hommeles 2D  Louk Herber  Jan Meijer  Hans Kreuning  Sahar Ouda  BilthovenJa
34.  Tilburg 1D  Sandra Kolen  Carla Arnolds  Erik Klepke  Peter Keller  TilburgJa
35.  Goirle 2 2D  Marc van Beijsterveldt  Bas van Beijsterveldt  Maria van der List  Alfred Kruijsse  TilburgJa
36.  Gele Branie HK  Andre Steffens  Gerard Poolman  Bram van der Burg  Lejo Groenendijk  RotterdamJa
37.  BCO 1D  Rob van den Bergh  Ricardo Westerbeek  Agnes Snellers  Wubbo de Boer  UtrechtJa
38.  De Duppies 1D  Youp Caris  Pim Dupont  Tim van de Paverd  Oscar Nijssen  NijmegenJa
39.  Midlake HK  Gerrit Harkema  René Bruin  Dennis Granneman  Jaap Kistemaker  MiddenmeerJa
40.  Sauvage 2D  Fred de Wilde  Dieter Goudzwaard  Pim Coppens  Helmut Hoogeveen  OnbekendJa
41.  Drink MK  Veri Kiljan  Luc Tijssen  Guy Mendes de Leon  Thibo Sprinkhuizen  Tilburg
Deelnemers aan het Districtstoernooi
Nr. TeamnaamSterkteCaptainSpeler-2NevenpaarSpeler-4PlaatsBetaald
1.  het Dynamiet team 2K  Aad Noort  Hanneke Teunisse  Magda Groen  Corrie de Vries  ZoetermeerJa
2.  Multibridge 2K  Liesbeth Dogger  Anita Meijs  Magda Olieman  Gerry van den Akker  Zoetermeer
3.  BC Vlaardingen  2K  Willem Both  Irene Both  Kees Langeveld  Emmy Knoester  Schiedam
4.  Kontrakt 1K  Ted Schoonderwoerd  Meint Plenter  Wil van den Bulk  Iny van den Bulk-Lampe  Zoetermeer
5.  BC Prometheus 2K  Anke Hom-Hoogland  Jenny Omvlee  Ingrid Kappe  Johan Boonmann  Delft
6.  Nootdorpse bridgeclub 2K  Ineke Balm  Ria Starink  Kees Meewisse  Hans Verhaar  Nootdorp
7.  ODD van 3 naar 2 2K  Dick Jonkers  Wilma Jonkers  Jet Ouwendijk  Ineke Peppelenbosch  Delft
8.  DBC  2K  Toine Schreuder  Bart Kommers  Andre Klerks  Helene Weenink  Delft
9.  DBC jeugd 2K  Vashish Gajadhar  Michael Stoops  Yikun Chen  Michelle Bettman  DelftJa
10.  Beter Zicht 2K  Eric van der Ven  Piet Verreck  Annemie Bongers  Joop van der Hoek  Zoetermeer
11.  WBC 1K  Geert Groenewegen  Tiny Groenewegen-Vijverberg  Henny van Paassen-van den IJssel  Leo van Paassen  Monster
12.  Maasland 2K  Corry Reimerink  Jopie van de Weteringh  Adri van der Waals  Jan Lettinga  Schiedam
13.  BC Zoetermeer  2K  Susan Beljaars-Beaujean  Joyce Hoffman  Sjoerd Hoekstra  Els van Houten  's-gravenhage
14.  Oefenclub 2K  Duijzer Lyda  Duijzer Theo  Agnes Harkes  Coby Pronk  PijnackerJa
15.  De Sprinter  1K  Fons van Eenige  Gea van Eenige  Peter van Alphen  Theo Lelieveld  Zoetermeer
16.  Goor-Klarenbeek 2K  Sander Goor  Ronald Goor  Wout Klarenbeek  Martijn Goor  UtrechtJa
17.  De Glasalen 1K  Hans Diefenbach  Cees Zwarthoed  Huug van den Akker  Ben Kunnen  DordrechtJa
18.  Worend 1K  Leo van Wordragen  Paulien van Wordragen-van Item  Jan van den Ende  Betty van den Ende-Cambier  HellevoetsluisJa
19.  B.C. Holy 1K  Aad van Rijsewijk  Henk Poort  Fransje van Paassen  Wim van Paassen  Vlaardingen
20.  HBC 2K  Klaas Reier Valstar  Simône Valstar  Yolande Boer-Sas  Frans de Bakker  Hoek van holland
21.  Schiedam 59 district 2K  Frans Kerpershoek  Elly Bakker-Sluis  Piet van Beurden  Toos van Beurden  Schiedam
22.  Gezelligheid Troef! 2K  Peter Englebert  Frans Noordam  Arris Ouwehand  Henny Elsendoorn  Berkel en rodenrijs
23.  ABVM 1K  Koos van Aken  Cocka Booster  Marianne de Blieck  Riet van der Doel-Schutte  Maassluis
24.  's Gravenaas 1K  Dirk Valstar  Erna de Monyé  Silvy van der Maat  Henk van Dam  's-gravenzande
25.  Sweet Lake Bridgers 2K  Elly Stevens  Jan van Zonneveld  Hub Appeldoorn  Paul Settels  Zoetermeer
26.  BCL 2 1K  John Schetselaar  Paul Vermaseren  Promod Mehra  Suus Moes  Rotterdam
27.  JoinElba 1K  Joop Faber  Ineke Altink-Eelkman Rooda  Elly Overmeer-Bevaart  Barbera Wiemer  Rotterdam
28.  Bellisimo 3 1K  Ruud Verhoef  Carla Bello  Nel van Norden  Rob Bello  HoevelakenJa
29.  HaVaMaSt 1K  Jos Streng  Roel Mackor  Philip Haak  Ko van de Vaate  PijnackerJa
30.  Gezellig Pijnacker 2K  Jan Drieman  Sylvia Bruijn  Tine Melief  Ria Termoshuizen  Pijnacker
31.  Gisolf 1K  Anja de Groot  Emmy Schouten  Henk Schreuder  Frans de Vreede  Rijswijk zh
32.  BCTI 1K  Ton Verdoes  Anneke Van Schooten  Jacqueline Kloos  Wil Van Hernen  Schiedam
33.  BridgeBond HK  Koos Vrieze  Sieneke Vrieze  Mick Litjens  Odra Litjens  MaastrichtJa