NBB district Delft
NBB district Delft
2022 Opfris cursus: Opening op 2-niveau en verdediging

Winter 2023 

Laatste aanmelding op '22-12-01 13:32 
Overzicht van deelnemers

Zitting Pijnacker - Woensdagmiddag, max. aantal = 24 
👇Nr.👇 SpelerPlaats* Betaald
1   Martine Weerd  Nootdorp
2   Carla Zwetsloot  Pijnacker
3   Anneke Ribbelink  Pijnacker
4   Arend Pet  Zoetermeer
5   Bram van der Kamp  Bergschenhoek
6   René Labordus  Bergschenhoek
7   Caroline Buitenhek  Pijnacker
8   Ria Buijs  Pijnacker
9   Ria van Dijk  Zoetermeer
10   Mieke Ham  Delft
11   Jacques de Betue  Zoetermeer
12   Jet Dekker  Delft
13   Greet Borsje  Zoetermeer
14   Gerrie de Koe  Delft
15   Henk van Halen  Delft
16   Ied Dijkman  Rijswijk zh
17   Trees Broekhuisen  Pijnacker
18   Diny Stapel  Zoetermeer
19   Ineke van den Nieuwenhuizen  Zoetermeer
20   Ina van Rees  Pijnacker
21   Lida Chaulet  Zoetermeer
22   Han Heijmans  Delft
23   Astrid van de Graaf  Delft
24   Loes Hermans  Delft
wl   Ger Daemen  Delft
wl   Ingrid de Bruin Vermeer  Pijnacker
wl   Robert Lloyd  Pijnacker
wl   Jaap van Staalduine  Pijnacker
wl   Pauline Kalkman  Delft
wl   Fred Kalkman  Delft
wl   Teresa Spruyt  Delft
wl   Annet Windhorst  Delft
wl   Leo Lamens  Berkel en rodenrijs
wl   Corrie van Marrewijk  Pijnacker
wl   Heddy Lindeijer  Pijnacker
wl   Simone Renes  Pijnacker
wl   Lenie Langendonk  Zoetermeer
wl   Dick Takes  Zoetermeer
wl   Anneke Takes  Zoetermeer
wl   Margriet Tromp  Delft

 Aan onderstreepte namen kunnen veilig e-mails gestuurd worden door er op te klikken!
* Betalingsinfo met enige vertraging
Zitting Schiedam - Woensdagavond, max. aantal = 24 
👇Nr.👇 SpelerPlaats* Betaald
1   Corry Meertens  Pernis rotterdam
2   Frits Offerhaus  Pernis rotterdam
3   Hans Bongers  Zoetermeer
4   Joke Bongers  Zoetermeer
5   Frits Huisman  Maassluis
6   Clara Konijnendijk  Rotterdam
7   Rob Markestijn  Maassluis
8   Robert Wessel  Schiedam
9   Ank Wessel  Schiedam
10   Petra Grinwis  Schiedam
11   Mario Fabbro  Schiedam
12   Willem Sluyter  Rotterdam
13   Emile de Heiden  Delft
14   Henk Twisk  Delft
15   Aad van der Lubbe  Leidschendam
16   Conni van der Lubbe  Leidschendam
17   Helene Sirag  Zoetermeer
18   Anke Verhaegh  Zoetermeer
19   Elly de Heer  Rotterdam
20   Ans Bootsma  Berkel en rodenrijs
21   Diny Labordus  Bergschenhoek
22   Bea van Els  Berkel en rodenrijs
23   Tonny Schoemaker  Rotterdam

 Onderstreepte namen kunnen veilig e-mails ontvangen! Anderen hebben een onbekende bondsnr!
* Betalingsinfo met enige vertraging